Meie missioon ja väärtused

Coca-Cola HBC Eesti missioon on pakkuda tarbijatele värskust, teha klientidega koostööd, tunnustada oma sidusrühmi ja rikastada meie kohalike kogukondade elu.


Meie ettevõtte nägemus

Meie ettevõtte nägemus on saada oma turul vaieldamatuks liidriks. Seda võime saavutada vaid:

 • suurepäraseid töötajaid arendades, 
 • suurepärast kliendikoostööd ja tarbija rahulolu saavutades, 
 • uusi võimalusi uurides, 
 • ülimat organisatsioonilist suutlikkust luues ja tõstes, 
 • kättesaadavuse, taskukohasuse, aktsepteeritavuse ja aktiveerimisega silma paistes, 
 • pidevalt oma tellimuste täitmist optimeerides,

tegutsedes samal ajal vastutustundlikult, et tagada jätkusuutlikkus oma äritegevuses, kogukondades ja riigis, kus me tegutseme.

Meie väärtused

 • aus tegutsemine ja iga lubaduse täitmine 
 • püüd olla parim kõiges, mida teeme 
 • aus võistlus võidu nimel ühise meeskonnana 
 • oma töötajate täieliku potentsiaali saavutamise tagamine 
 • kõigi avatud, aus ja lugupidav kohtlemine

Meie missiooni ja väärtuste rakendamine praktikas

Meie eesmärgid Coca-Cola HBC Eestis on pakkuda tarbijatele värskust, olla klientidele heaks äripartneriks ning anda meid ümbritsevale keskkonnale ja kogukonnale midagi tagasi.

Samas peame tähtsaks vastutustundlikku ja usaldusväärset käitumist, et tagada jätkusuutlikkus meie ettevõttes, kogukonnas ja maailmas, kus me elame. Coca-Cola HBC Eesti peab end kodumaiseks firmaks, kes müüb tooteid Eesti turul.

Keskkond ja selle kaitse on Coca-Cola Hellenicu jaoks tähtsad teemad ning ettevõte arvestab nendega igas valdkonnas ja tegevuses.

Usaldus on meie väärtus

Usaldus on meie tähtsaim väärtus: usaldus meie uuenduslike tootemarkide ja toodete vastu. Seda väärtust on loodud suure pühendumisega kogu Coca-Cola 120-aastase ajaloo jooksul. Pakkudes õigeid kõrgekvaliteedilisi tooteid õiges kohas õigeteks puhkudeks oleme oma partneritele asendamatu kasumitootja.

Meie edu põhineb meie heal mainel. Otsime pühendunud meeskonnana iga päev uusi väljakutseid ning püüame seda mainet hoida ja parandada, suhtudes oma tarbijatesse ja töötajatesse igati ausalt, vastutustundlikult ja lugupidavalt. Seda eesmärki toetab meie ärieetika koodeks.

Ootame oma äripartneritelt Tarnijate juhtpõhimõtetes määratletud kõrgeimate kvaliteedistandardite järgimist. Need põhimõtted on lahutamatu osa igast uuest või uuendatud lepingust Coca-Cola HBC Eesti ja tema partnerite vahel ning hõlmavad seaduste ja määruste järgimise, laste töö, sunniviisilise töö, palkade ja soodustuste, samuti tervise, keskkonna ja turvalisusega seotud küsimusi ja sätteid.

Lai tootevalik

Püüame kohandada oma tooteportfelli tarbijate ja klientide soovide ning vajadustega. Seame oma toodetega uusi trende ning reageerime oma klientide maitsetele ja eelistustele.

Tagasi üles

Seotud lingid