Meist

Coca-Cola HBC Eesti on suurimaid ettevõtteid karastusjoogitööstuses ja The Coca-Cola Company frantsiisitud villija.

Meie ettevõte

Coca-Cola HBC Eesti alustas tegevust Eestis 2002 aastal.

Asudes Tallinnas, suuname oma tooteid läbi 4 lao ja jaotuskeskuse.

Meil on 116 töötajat.

Meie eesmärk on olla oma klientide eelistatuim tarnija ja me teostame programme rohkem kui 3600 kliendi toetuseks, kes müüvad meie tooteid tarbijatele.

Meie ettevõte on osa kontsernist Coca-Cola Hellenic, mis on üks suuremaid The Coca-Cola Company villijaid maailmas ja suurim Euroopas. Coca-Cola Hellenicu tegevus ulatub 28 riiki, teenindades rohkem kui 560 miljonit inimest. Ettevõtte on noteeritud Ateena, New Yorgi, Londoni ja Sydney börsil ning selle peakorter asub Ateenas.

Tooteportfell

Me toodame, müüme ja turustame laias valikus jooke, millest enamik on The Coca-Cola Company margitooted.

Meie tooteportfellis on:

  • juhtivad tootemargid Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta ja Sprite
  • kohalikud tootemargid, nt Linnuse limonaad ja Linnuse kali
  • teiste ettevõtete litsentsitud tootemargid, nt Nestea ja Schweppes.

Uurime pidevalt oma tooteportfelli laiendamise võimalusi, et pakkuda Eesti tarbijatele järjest suuremat valikut. Teeme kõik oma toodete kõrgeima kvaliteedi tagamiseks.

Jätkusuutlikkus

Pikaajalise edu tagamiseks peame vähendama oma ökoloogilist jalajälge ja panustama kohaliku elu kvaliteeti. Selleks on meil pikaajaline kohustus.

Võttes arvesse jätkusuutlikkusega seotud väljakutsete arvu suurenemist, keskendume teemadele, mis on meie äri ja sidusrühmade prioriteedid. Need on:

Kõigis neis teemades seame endale sihid ja eesmärgid, mõõtes ja jälgides oma edusamme niisama rangelt nagu teisi äritegevuse osi. Järgime juhtivaid väliseid standardeid ja metoodikaid ning teatame oma edusammudest läbipaistvalt CSR-aruandes.

Meie ettevõte teenindab umbes 1,3 miljonit inimest, tootes ja turustades ainulaadset kvaliteettootemarkide portfelli, püüdes kirglikult turge vallutada ja mängides juhirolli ettevõtete sotsiaalse vastutuse valdkonnas.