Ligipääsetavus

Me tunnistame, kui tähtis on pakkuda veebisaiti, mis on ligipääsetav ja kasutatav kõikidele kasutajarühmadele. Siinsel leheküljel selgitatakse:

  • meie lähenemist selle veebisaidi muutmisel ligipääsetavaks;
  • pakutavaid omadusi selle veebisaidi ligipääsetavuse parandamiseks;
  • mida teha, kui Teil on tekkinud mõni küsimus või soovite anda tagasisidet.

Lähenemine

Me usume, et see veebisait vastab Ülemaailmse Veebikonsortsiumi ligipääsetavuse algatuse (WCAG WAI) 1.0 suuniste prioriteetsuse 1 kontrollpunktide nõuetele.

Ligipääsetavuse omadused

Teksti suurus

Teil on võimalik teksti suurust muuta, kasutades oma veebilehitseja teksti suuruse muutmise valikut: View – Text Size.

Alternatiivtekst piltidele

Kõikidel piltidel on vastav alternatiivtekst.

Pealdise elemendid

Lehekülje struktuuri esitamiseks on kasutatud HTML pealdise elemente, mis toetavad leheküljel pealkirja juurest pealkirja juurde navigeerimist võimaldavaid abitehnoloogiaid.

Lingi tekst

Kõikidel hüperlinkidel on mõte konteksti lugemisel ning kui hüperlingid on esitatud selgelt, tavalisest kehatekstist erinevas stiilis.

JavaScript sõltumatus

Kui navigeerimiseks või funktsionaalsuse mõttes kasutatakse JavaScripti või muid skripte, on olemas alternatiivne mehhanism juhuks, kui Teie kasutatav veebilehitseja neid skripte ei toeta.

Värvikontrast

Me oleme kontrollinud teksti ja tausta värvikombinatsioone, et tagada piisav kontrastsus, ning oleme taganud, et teabele ei viidata ainult värviga.

Stiililehed

Lehekülgede esitamise kontrollimiseks oleme kasutanud Cascading Style Sheets (CSS) stiililehti ning oleme sisu jaoks kasutanud nõuetekohaselt struktureeritud märgistust. Kui stiililehtede tugi puudub või on väljalülitatud, on saidil asuvale teabele siiski võimalik ligi pääseda ja seda lugeda.

Küsimused ja tagasiside

Kui Teil on raskusi mõnele siinsel veebisaidil olevale teabele juurdepääsuga või kui soovite meile tagasisidet anda, on meil hea meel sellest kuulda. Palun võtke meiega ühendust.

Back to top

Seotud lingid